فروش یو پی اس و تعمیرات تخصصی یو پی اس
 
مرجع تخصصی یو پی اس باتری یو پی اس استابلایزر

به گزارش نصر نیوز، این مجتمع بلندترین برج کشور در ۶۵ طبقه است که طبق آخرین اخبار ارائه شده این مجتمع عظیم تجاری توسط یکی از شرکت های سرمایه گذاری خارجی احداث می شود

به گزارش نصر نیوز، این مجتمع بلندترین برج کشور در ۶۵ طبقه است که طبق آخرین اخبار ارائه شده این مجتمع عظیم تجاری توسط یکی از شرکت های سرمایه گذاری خارجی احداث می شود.

ویژگی های پروژه:

این برج ۶۵ طبقه در شهرک خاوران و در ضلع جنوبی  آزاد راه تبریز- میانه احداث خواهد شد که دارای مشخصات زیر است:
مساحت زمین ۹۹۵۶۱ متر مربع
طبقات زیر زمین ۱ تا ۳ پارکینگ طبقاتی
طبقات همکف تا طبقه ۳۲ مجتمع عظیم تجاری در ۲۰۰۰ واحد تجاری
طبقات ۳۳ تا ۳۶ دهها سالن سینما و سالن همایش و سالن عروسی
طبقات ۳۷تا ۶۳ هتل
طبقه ۶۴ مرکز تفریحی و پارک بازی
طبقه ۶۵رستوران گردان بزرگ

این گزارش می افزاید، برآورد هزینه احداث این آسمان خراش 23 هزار و 510 میلیارد ریال است  که آورده شهرداری (زمین و پروانه ساخت) هفت هزار و 824 میلیارد ریال و آورده سرمایه گذاری نیز 15 هزار و 685 میلیارد ریال است

برچسب ها: بلندترین آسمان خراش ایران، بلندترین برج ایران،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 10 تیر 1391 توسط رسام یو پی اس
برگرفته از کتاب استاد یحیی ذکا

نام پاک آفریدگار جهان

پیشگفتار
تبریز یا توری، یکی از شهرهای کهنسال ایران است. چنانکه در تاریخ تبریز نوشته ام، بنیاد این شهر به سده هشتم پیش از میلاد میرسد. این شهر که در فرجامین سالهای سده چهارم هجری تختگاه آذربایگان گردیده و نامی یافته است در طول تاریخ خود آسیبهای سخت و فراوان دیده که شاید هیچ شهری از شهرهای ایران در بلازدگی و آسیب دیدگی، به پای این شهر کهن و باستانی نرسد. زمین لرزه های سخت، یکی از حادثه های همیشگی و وحشت انگیز تبریز بوده و این شهر، همواره از این آفت طبیعی یابی مهریهای طبیعت گزندها و آسیبهای فراوان یافته است. بارها چنین رخ داده که شهر براثر این بلای آسمانی، پاک ویران گردیده، سپس شهری از نو ساخته و پدید آمده است.

زمین لرزه های تبریز
زمین لرزه 244 هجری قمری
نخستین زمین لرزه شدید تبریز که در تاریخها و نوشته های دیگر، یادی از آن رفته است، زمین لرزه سال 244 هجری قمری (برابر با سال 858 میلادی)است. در این روزگار هنوز تبریز شهرکی بیش نبود و در شمارش شهرهای آذربایگان در آخرین پایه پس از شهرهای : اردبیل، بردعه، ورثان، سراو، برزند و مرند قرار می گرفت.
کهنترین آگاهی که از این زمینلرزه در دست داریم، نوشته حمدالله مستوفی قزوینی در کتاب نزهت القلوب (تألیف 740 ه.ق.) است که می نویسد:

ادامه مطلب

برچسب ها: زلزله خیزترین شهر ایران، تاریخ زلزله های بزرگ شهر تبریز (زلزله خیزترین شهر ایران)،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 10 تیر 1391 توسط رسام یو پی اس
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic